Články na téma bydlení, nábytek, bytové doplňky

Zajímavé články o bydlení, životním stylu, nábytku a dopňcích pro domácnost.

Obývací stěny – nadčasové kousky pro vaši spokojenost

Levné stěhování Praha

Vaše sedací souprava získá opět své zářivé barvy po povedení hloubkového čištění


 

Nábytek DORA - internetový prodejce nábytku a bytových doplňků

E-shop s nábytkem a bytovými doplňky nabízí široký sortiment nábytku a bytových doplňků v e-shopu i ve své kamenné prodejně v Ostravě-Porubě. Prodávaný nábytek je většinou od tuzemských dodavatelů. Některé prodávané zboží je vyráběno v Německu, Belgii nebo v Polsku. Všechno zboží je pečlivě kontrolováno a prověřováno. Záleží nám na tom, aby nábytek zakoupený u nás byl kvalitní dobře adlouho Vám sloužil.

Podívejme se podrobněji na část sortimentu, který Nábytek DORA nabízí.

Postele

Postele jsou nedílnou součástí téměř každého interiéru. V nabídce e-shopu jsou různé druhy postelí. Jsou to především kvalitní postele z kůže nebo eko kůže. Tyto postele se vyznačují velmi pohodlným posezením, vysokým estetickým dojmem a především svojí mimořádnou trvanlivostí. Postele dodáváme již smontované a rozvážíme je po celém území ČR.

Rozkládací pohovky

Rozkládací pohovky jsou praktické v případě, že potřebujete šetřit místem a zároveň potřebujete mít místo k sezení po celý den. Rozkládací pohovky většinou obsahují praktický úložný prostor. Rozkládací pohovky jsou vyráběny z různých materiálů. Nejčastěji z kůže nebo koženky, díky příznivé ceně se stále více prosazují čaloněné rozkládací pohovky.

Válendy

Válendy jsou levnější variantou pohovek. Nejsou rozkládací a mají integrovaný úložný prostor. Válendy jsou nejlevnější variantou pro spaní, díky použitým materiálům je jech cena velmi příznivá. Válendy jsou vyrobeny z lamina, povrch je čalouněný kvalitní látkou.

Přejem Vám příjemný a spokojený nákup v e-shopu DORA.


 

 

 

Dřevostavby Harabiš vyrábí kvalitní srubové domy a dřevostavby

Společnost Dřevostavby Harabiš má za sebou stovky realizací dřevostaveb a srubových domů. Společnost byla založena v roce 1993 a za tuto dobu se plně stabilizovala na stavebním trhu, především v segmentu dřevostaveb. Tisíce spokojených zákazníků jsou toho důkazem. Představme si něco málo z produkce společnosti Dřevostavby Harabiš.

Srubové domy - vlajková loď Dřevostaveb Harabiš

Srubové domy jsou velmi obíbené pro svoji přirozenou krásu, krásu čisté práce a dřeva. Pocit ve srubovém domě není ničím nahraditelný. Když se dotýkáte trámů, perfektně dílensky zpracovaných, máte opravdový pocit spojení s přírodou. To v žádném jiném interiéru nezažijete. Vřele Vám můžeme doporučit srubové domy od Dřevostaveb Harabiš.

Dřevostavby od Dřevostavby Harabiš

Společnost Dřevostavby Harabiš je na trhu s dřevostavbami již více než 20 let. Za dobu své čínnosti prošla vývojem, jako každá kvalitní firma. To, že dokázala překonat i špatná období na trhu s dřevostavbami je důkazem, že tato firma si oprávněne získala své trvalé místo na stavebním trhu. Pokud zvažujete stavbu dřevostavby, určitě vyzkoušejte nabídku společnosti Dřevostavby Harabiš.

 


 

Nerezové interiérové doplňky - nerezové zábradlí

Pokud Vám dojem z interiéru a bytu není lhostejný, určitě jste se často poohlíželi po zajímavých interiérových doplňcích. Nabízíme Vám jeden designový skvost - je to nerezové zábradlí od společnosti Teveko.

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí je nejkvalitnější a nejelegantnější model zábradlí. Vyznačuje se dlohověkostí - pokud nedojde k silnému mechanickému poškození, je toto zábradlí prakticky nezničitelné. Nerezové zábradlí bývá často doplněno vhodnou kombinací dalších materiálů, například dřevo, sklo nebo kvalitní plast. Pokud si vyberete nerezové zábradlí od společnosti Teveko, určitě budete spokojeni. Na mechanické části nerezového zábradlí poskytuje společnost Teveko doživotní záruku.

 


 

Dveře a podlahy v Ostravě

Pokud bydlíte v Ostravě nebo blízkém okolí a uvažujete o nové podlaze nebo nových dveří, určitě navštivte prodejnu KS Parket v Ostravě Porubě. Je to jeden z nejvýznamnějších dodavatelů podlah a dveří ma ostravsku.

Dveře Ostrava

Dveře jsou vstupní branou do bytu, interiéru, kanceláře. Vytvářejí první estetický dojem z prostoru. Není nic protivnějšího než když vám zůstane klika v ruce a dveře strašně vržou. Pokud takto vypadají i Vaše dveře, je čas přemýšlet o změně. Jednou z možností jsou dveře Ostrava od KS Parket Ostrava. Dodávky dveří jsou po Ostravě zdarma, vybrat s můžete z několika druhů kvalitního kování.

Podlahy Ostrava

Vrže Vám podlaha? Parkety jsou poškrábané tak, že se na to nedá dávat? Na veškeré problémy týkající se podlah je tady společnost KS Parket Ostrava. Tato společnost užívá obchodní značku podlahy Ostrava. To díky tomu, že je to jeden z největších dodavatelů podlah v Ostravě a okolí. Prodávané podlahy jsou od předních světových výrobců podlah. Pokud si objednáte podlahu od KS Parket Ostrava, máte dovoz a montáž zdarma.

 


 

© OBÝVACÍ STĚNY DORA 2011 / tel.: 596 632 817
design / web / seo / www.goj.cz