Obývací stěny – nadčasové kousky pro vaši spokojenost

 

Obývací pokoj je srdce domova, kde moc rádi odpočíváme nebo klábosíme s rodinou či přáteli. Dominantu tohoto společenského pokoje zpravidla tvoří obývací stěny. A jelikož již nežijeme v 70. letech minulého století, kdy v obýváku stály mohutné obývací sestavy, můžeme se vybírat. Toužíte po klasice nebo vás zaujala moderna? Případně se vám líbí luxus, starožitnosti, rustikální styl či retro? To vše trh nabízí, dnešní modulové systémy jsou v minimalistickém stylu, kde vládne praktičnost, strohost a vzdušnost. Pro zajímavost první jednoduché obývací stěny se u nás začaly objevovat kolem roku 1918.

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!

Moderní obývací stěny – elegance na výbornou

Obývací stěny se nejčastěji vyrábějí z lamina nebo masivu v lesklém vzhledu, který dodává každému nábytku ohromnou eleganci. Pozitivem sektorových stěn je flexibilita, dle svého estetického cítění a potřeby si můžeme, kdykoliv změnit vzhled obývacího pokoje. Zákazník si nemusí objednávat všechny prvky, ale pouze ty moduly, které využije. Obývací sestavu tvoří police, komoda, regály, skříňky různé velikosti, vitríny a konferenční stolek. Moderní obývací sestavy nevyžadují složitou údržbu, jste majiteli stabilního a pevného nábytku odolného vůči škrábancům.

 Vybíráme obývací stěny – velký výběr nábytku

 

Zajímáte se o designérské lahůdky a moderní styl bydlení? Tak neváhejte a klikněte na jeden z prvních dvou odkazů, kde naleznete nejen inspiraci, ale také poučné informace o nábytku, oceníte i velkou fotogalerii s přímo nadčasovým nábytkem. A pokud máte o obývací stěny zájem a toužíte si nějakou pěknou a praktickou sestavu objednat napište si do vyhledávače  t-nabytek.cz. Rozhodně se vám vyplatí zavítat do největšího internetového obchodu s nábytkem v České republice, kde zajisté uvítáte dopravu ZDARMA, prvotřídní klientský servis, fantastické ceny, jednoduchý výběr ve filtru v levém sloupečku - zkrátka prodejní kategorie. Právem se tento skvělý eshop s nábytkem pyšní certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…

 

 

 

© OBÝVACÍ STĚNY DORA 2011 / tel.: 596 632 817
design / web / seo / www.goj.cz