Obývací stěny s podsvícením - moderní obývací stěny

Obývací stěny s podsvícením se řadí do kategorie moderních obývacích stěn. Tyto stěny jsou moderního až futuristického vzheldu, spojijí v sobě vysokou funkčnost a dokonalá čistá design. Moderní obývací stěny s podsvícením jsou vyrobeny z umělých materiálů, povrch bývá upraven do vysokého lesku. Vyklápěcí skříňky jsou opatřeny tvrzeným sklem.

Moderní obývací stěny s podstvícením dodají Vašemu interiéru zajímavou atmosféru, obzvláště za tmy.

 

Obývací stěny s podsvícením - technické parametry

Osvětlení (podsvícení) v obývacích stěnách zajišťuje soustava LED diod. Diodové osvětlení má tu výhodu, že spotřebovává velmi málo elektrické energie. V dodávce obývací stěny s podsvícením je veškerá elektroistalace. Ta je již kompletně zapojena, takže instalace obývací stěny s podsvícením se nijak neliší od běžné obývací stěny. Osvětlovací část se jen jednoduše připojí ke zdroji elektrického napájení - do zásuvky.

Pro montáž jakékoli obývací stěny je idální použít některou z kotvicích pomůcek. Ideální je chemická kotva - tato praktická pomůcka udrží hlavně ve zdi téěmř cokoli.

 

Obývací stěny s podsvícením a nákup v e-shopu

E-shop DORA Nábytek nabízí několik variant obývacích stěn s podsvícením. Vybrat si můžete z několika barevných variant těchto stěn. Stejně tak si můžete vybrat i barvu světla u podsvícení. Při nákupu obývací stěny v e-shopu máte výhodu dovozu obývací stěny až k Vám a pokud si objednáte montáž obývací stěny s podsvícením, tak nebudete mít s instalací obývací stěny žádné problémy. Naši vyškolení pracovníci obývací stěnu smontují a odborně nainstalují a odzkoušejí veškeré elekrické zařítení.

 

Záruka a doprava moderní obývací stěny s podsvícením

Na všechny moderní obývací stěny s podsvícením se vztahují standardní záruční podmínky a to i na elekrické části obývací stěny. Tyto obývací stěny dovezeme kdekoli po celé ČR. Pokud v e-shopu utratíte více než 10.000,- Kč, máte dopravu zdarma.

 

Výběr vhodné obývací stěny s podsvícením

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy na výběr vhodné obývací stěny s podsvícením, neváhejte kontaktovat naše prodejce v e-shopu. Rádi Vám pomohou při výběru vhodné obývací stěny s podsvícením.

Těšíme se na Váš nákup obývací stěny v e-shopu DORA.

© OBÝVACÍ STĚNY DORA 2011 / tel.: 596 632 817
design / web / seo / www.goj.cz