Obývací stěny z lamina

Lamino je oblíbeným materiálem při výrobě obývacích stěn. Obývací stěny z lamina mají tři nesporné výhody:

Obývací stěny z lamina velmi dobře poslouží svému účelu v jakémkoli interiéru. Velko výhodou těchto obývacích stěn je možnost výběru barevného provedení obývací stěny. Jsou to laminátové designy imitující dřevo - jeho barvu a strukturu nebo čisté, různě barevné lamina. Je možná i kombinace obojího. Často bývá povrch u obývací stěny z lamina vysoce leštěný.

 

Barevné provedení obývací stěny z lamina

V barevných provedeních (odtínech) u obývací stěny z lamina si můžete vybrat ze široké škály. Nejprodávanější jsou různé imitace dřeva jako je švestka, dub, buk, ořech, bříza. Při výběru obývací stěny z lamina v e-shopu si můžete v detailu výrobku zvolit příslušný odstín ve vzorníku.

Další zajímavou možností je dokupování různých skříněk a komod k Vaší již instalované obývací stěně z lamina. I v tomto sortimentu nabízí e-shop DORA dostatečné množství výrobků.

 

Doporučení při výběru obývací stěny z lamina

Při výběru vhodné obývací stěny z lamina si dobře změřte prostor, ve kterém bude tato obývací stěna umístěna. I když obývací stěny z lamina nejsou náročné na prostor, měla by Vaše nová obývací stěna do prostoru dobře zapadnout. Věnujte také velkou pozornost barevnému provedení obývací stěny za lamina, ať vše dokonale barevně ladí. Pokud si nejste při výběru obývací stěny z lamina čímkoli jistí, neváhejte kontaktovat našeho vyškoleného prodejce. Ochotně Vám při výběru vhodné obývací stěny z lamina poradí.

 

Obývací stěny z lamina - technické informace

Nabízené obývací stěny z lamina prodáváme prostřednictvím e-shopu - Nábytek DORA. Výhodou nákupu v e-shopu je pohodlí při výběru vhodné obývací stěny z lamina a také nižžší cena než při nákupu v kamenném obchodě. Obývací stěny z lamina rozvážíme po celém území ČR, při nákupu nad 10.000,- Kč zdarma.

Na všechny obývací stěny se vztahují standardní záruční podmínky. Při nákup v e-shopu si můžete objednat i montáž obývací stěny z lamina.

 

Obývací stěny z lamina v nabídce

Všechny nabízené obývací stěny z lamina jsou prvotřídní kvality. Vyrobeny jsou většinou u tuzemských výrobců, v nabídce máte také obývací stěny z lamina z Německa, Belgie či Polska.

Věříme, že nová obývací stěna z lamina vylepší celkový dojem z Vašeho interiéru.

© OBÝVACÍ STĚNY DORA 2011 / tel.: 596 632 817
design / web / seo / www.goj.cz