Obývací stěny z masívu

Dalším zajímavým produktem v nabídce obývacích stěn jsou obývací stěny z masívu. Tyto obývací stěny se vyznačují robustní konstrukcí a kvalitním zpracováním. Obývací stěny z masívu jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Nejčastěji používaným materiálem je smrk, borovice, dub nebo buk. Obývací stěny z masívu zaručují dokonalý estetický dojem. Krasnou kresbu dřeva u obávací stěny z masívu lze dovršit různě tónovanými mořidly.

 

Přednosti obývací těny z masívu

Obývací stěny za masívu Vám budou sloužit velice dlouho. Jsou opatřeny ochranným nátěrem - buď bezbarvým ekologickým mořidlem nebo různě barevně tónovaným mořidlem. Díky použitému kvalitnímu kování jsou tyto obývací stěny prakticky nezničitelné. Nevýhodou u obývací stěny z masívu je její poněkud vyšší cena.

Obývací stěny z masívu jsou určeny těm, kteří chtějí mít v interiéru opravdový nábytkový skvost.

 

Obývací stěny z masívu - nákup v e-shopu

E-shop DORA - Nábytek a bytové doplňky - nabízí velký výběr obývacích stěn za msívu. Obývací stěny z masívu jsou dodávány demontované. Každá dodávka obývací stěny z masívu obsahuje podrobný návod na montáž, včetně všech potřebných součástí k sestavení. V e-shopu si můžete objednat montáž a vynesení obývací stěny z masívu k Vám do bytu.

Nákupem obývací stěny z masívu v e-shopu ušetříte čas i finanční prostředky.

 

Záruční podmínky a doprava obývycí stěny z masívu

Na všechny výrobky zakoupené v e-shopu se vztahují standardní záruční podmínky, stejně tomu je i v případě obývací stěny za masívu. Obývací stěny z masívu rozváčíme po celém území ČR, při celkovém nákupu nad 10.000,- Kč je doprava zdarma.

Nová obývací stěna z masívu dodá Vašemu interiéru dokonalý vzhled a funkčnost.

© OBÝVACÍ STĚNY DORA 2011 / tel.: 596 632 817
design / web / seo / www.goj.cz